Fotografia produktów 360, PackShoty 360, Prezentacje produktów 360, Zdjęcia produktów 360, Cały Kraj Płock - Oferta nr 57625 - Oferteo.pl

Fotografia produktów 360, PackShoty 360, Prezentacje produktów 360, Zdjęcia produktów 360, Cały KrajCena do uzgodnienia

Wyobraź sobie sklep internetowy ze sprzętem RTV, sprzętem fotograficznym lub sklep z zabawkami, gdzie każdy produkt możesz obejrzeć ze wszystkich stron obracają go na ekranie swojego komputera bez wychodzenia z domu. Możesz także powiększyć obraz na pełny ekran oraz przybliżyć interesujący Cię fragment produktu w celu lepszego przyjrzenia się szczegółom i to w niesamowitej jakości...

Teraz i Ty możesz mieć takie prezentacje na swojej stronie internetowej!

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przyjedziemy do Ciebie z naszym moblinym studiem fotograficznym i wykonamy sesję zdjęciową u Ciebie na miejscu. Nię będziesz musiał wysyłać towaru kurierem i narażać go na uszkodzenie oraz tracić czasu i pieniędzy na pakowanie.

JAK ZAMÓWIĆ?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami wysyłając email lub dzwoniąc. W mailu prosimy podać:

• rodzaj asortymentu,
• ilość produktów do sfotografowania,
• rozmiary produktów,
• lokalizację gdzie mają być wykonane zdjęcia,
• rodzaj prezentacji (24, 36 czy 72 zdjęcia)

Oczywiście dysponujemy studiem także na miejscu w naszej firmie, gdzie można dostarczyć produkty i wykonać pełną sesję produktową.

Po otrzymaniu szczegółowych informacji przygotujemy kompleksową wycenę i skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia dalszych szczegółów współpracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY i PRZYKŁADY:

===> www.bla-art.pl/packshoty <===

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 2100